Bóle nad lewą piersią u 40-latka

Dzień dobry. Mam 40 lat i co jakiś czas np. dziś rano ale zdarza się to często pojawiają się bóle przez kilka minut nad lewą piersią. Jestem mężczyzną. Proszę o odp specjalisty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u specjalisty, wykonanie ekg oraz podstawowych badań. Ból w klatce piersiowej może mieć różne pochodzenie: sercowe, płucne, nerwowe, mięśniowe czy kostne.
Pozdrawiam