Bóle nad rzepką kolanową przy intensywnym wysiłku fizycznym

Witam, mam pytanie odnośnie prawego kolana, ponieważ boli mnie już od przeszło dwóch miesięcy. Ćwiczę na siłowni, ale próbuje robić nogi mniej intensywnie. Po każdym treningu nóg boli prawe kolano. Ból jest umiejscowiony nad rzepką i boli kiedy kucam albo wchodzę po schodach. Ból staje się mało odczuwalny po kilkudniowej przerwie od treningu Dodam, że lewa noga jest krótsza od prawej o 0,5 cm, ale noszę wkładki ortopedyczne. Przesyłam RTG http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08268a13ba967f12.html

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np rezonansu magnetycznego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy I do czasu wizyty radziłbym ograniczyć ćwiczenia na siłowni.