Bóle nadbrzusza i podbrzusza a skurcze żołądka

Rok boli mnie często podbrzusze i nadbrzusze.Ostatnio złapał mnie taki skurcz-żołądka?często boli mnie wieczorami.W dzień czuje taki jakby ucisk w zoladku, uczucie pełnosci. Mam tak już z3tygodnie intensywniej.jestem jakaś cały czas senna i zmęczona.półtora tyg.temu zauważyłam na papierze po podtarciu pupy krew.Pojawia się ona od tamtego czasu przy każdym oddaniu stolca. niedawno miałam zapalenie pochwy i jeszcze jestem w trakcie leczenia.nie wiem czy to coś ma wspólnego.co się ze mną dzieje?

WItam

W opisanym stanie rzeczy konieczna konsultacja specjalistyczna u proktologa a takze gastrologa.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga