Bóle nadbrzusza i zapalenie błony śluzowej części odźwiernikowej

Witam. Od roku mam bóle nadbrzusza i cały brzuch obolały, opasany. Trzustka i wątroba reszta wyników w porządku. 10 miesięcy temu miałem kolonoskopię wszystko w normie i gastroskopię - wyszło zapalenie błony śluzowej części odźwiernikowej. Teraz kolejne badania krwi i też dobrze z wyjątkiem wyników badań kału gdzie erytrocyty 5-8 w pw. Badania powtórne z dietą i to samo. Jaka jest norma? Mam 37 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

norma to bez krwi. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.