Bóle nadbrzusza, wzdęcia, biegunki i zaczerwienienie skóry

40lat.od kilku lat szukam pomocy.bóle nadbrzusza,w dzień i w nocy.wzdęcia,biegunki,badania od gastrologa: obrazowe ok.laborat w kierunku NET w normie.doszło zaczerwienienie twarzy,szyi,dekoltu,wytarcie ręcznikiem już powoduje zaczerwienienie,które utrzymuje sie po kilka godzin.bóle pleców,stawów,ścięgien,mięśni,najbardziej rąk.waga 72-75 od kilku lat.już nie wiem gdzie sie udać.objawy są ciągłe od 5m-cy.ale ostatnie 3tyg wszystko było w dobrze,ustąpiły bóle i inne.od kilku dni nawrot.czy to rak?

witam,
niezbędna jest Pani kompletna dokumentacja aby móc cokolwiek powiedzieć.
Proszę pozostać pod opieką jednego lekarza, który na pewno prowadzi odpowiednią diagnostykę problemu