Bóle nadbrzusza, wzdęcia i zaparcia

witam z Poznania, mam 64 lata , jestem po histeroktomii, stwierdzono ;zastawka kątniczo-krętnicza nie wydolna, byłam u gastroenterologa-bóle nadbrzusza prawego, wzdęcia, zaparcia, lekarz przepisał debretin 100mg, nie pomaga wręcz nasiliły sią zaparcia, proszę o pomoc Genowefa

Piotr Pilarski

Proszę udać się jeszcze raz do lekarza. Bez zbadania nie mogę nic doradzić.

Pozdrawiam.