Bóle nadgarstka a stosowanie maści Fastum

Witam! Od jakiegoś miesiąca mam problem z nadgarstkiem. Po wizycie u lekarza (chirurga) skierował mnie na RTG oraz kazał brać tabletki oraz smarować Fastumem albo taką podobną. Na tabletki nw czy sie zdecydować, ponieważ trenuję, a diclac jednak jest mocnym lekiem, ale nie chodzi teraz o to. ...zdjęcie RTG według chirurga nic nie pokazuje, może i tak, ale ja zauważyłem na nim pewną "plamę", która nachodzi na inną kość. ..czy to moze być złamanie bądź przesunięcie kości, a właściwie małej kostki?

Witam.
Ciężko powiedzieć nie widząc zdjęcia. Pewnie jest to zwykła trzeszczka, czyli kosteczka dodatkowa na przebiegu ścięgna. Proszę oddać zdjęcie do opisu radiologa, powinno to rozwiać wątpliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia