Bóle nadgarstka, barku i łokcia

Witam serdecznie. Od dwoch miesięcy bola mnie rece w nadgarstku, w lokciach i barkach. Oprocz tego jest przejmujacy bol w miesniach pomiedzy kciukiem a lokciem i łokciem a barkirm. Dzisiaj szklanke z kawa musialam trzymac w dwoch dłoniach w chwili podnoszenia.bola mnie tez placy pod lewa łopatka. PANI neurolog zapisała gimnatyke i basen.... Kazda praca rąk badz wieszy wysiłek kończy sie obolalym cialem
ponad rok temu

Witam "bóle rąk, bóle w nadgarstku, w łokciach i barkach, mogą być związane ze zmianami w zwyrodnieniowymi w kręgosłupie szyjnym i w stawach, z uciskiem na nerwy na poziomie nadgarstka , tzw " zespół cieśni nadgarstka".
Częsty przy jednostajnej pracy fizycznej, pochyleniu, zwłaszcza u osób otyłych, z niedoczynnością tarczycy i zwyrodnieniami stawów.
Lekarz doradzi dalsze badania.
Warto ograniczyć pracę fizyczną, zrobić badania krwi i USG nadgarstków.
.