Bóle nadgarstków i palców

witam mam 26l. od jakies 8m-cy bolą mnie nadgarstki i palce (jakby odrywanie miesni od kości) lekarz zlecil badanie krwi nie wykazało ono czynnika rematoidalnego. w rodzinie wystep łuszczyna na paznokciach mam białe rysy jakby zadrapania. Palce krzywe zwłaszcza wskazujące, nie ma narośli. ulge przynosi krioterapia czy to możliwe że to łuszczycowe zapalenie stawów ? przeglądałam zdj. os. chorych i moje palce mają "normalny wygląd" dziękuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe jest wystąpienie tej jednostki chorobowej u Pani. Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.