Bóle napęczniałego kolana

Dziwny ból nogi, od kolana w dół. Od tygodnia boli mnie noga, zaczęło się od bólu z boku kolana, teraz boli cala łydka z przodu i z tyłu, nisko nad kostką - cała noga od kolana w dół. Boli tak jakby była opuchnięta, "napęczniała". Boli w nocy, w dzień. Przy dłuższym trzymaniu nogi zgiętej, boli jak rozprostowuję. Dodam iż stosowałam/uje Duphaston na regulację miesiączki - już 3 opakowania, czyli jakieś 3-4 miesiące. Czy to może być zakrzepica? Co w tej sytuaci robić, jak dbać o nogę?

Piotr Pilarski

Proszę zgłosić się do lekarz rodzinnego. Bo zbadaniu będzie można zaproponować dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.