Bóle nerek po założeniu cewnika

Witam serdecznie, od 25.09.2015 mam założony cewnik DJ z powodu kamicy nerkowej ( podczas zabiegu kamień z moczowodu cofnął się do nerki ). Od tego czasu bardzo boli mnie nerka, ból jest tak silny, że nie potrafię go nawet opisać. Czytałam na ten temat i dowiedziałam się, że ból pojawiać może się pod koniec oddawania moczu. U mnie jest odwrotnie ,pierwsze krople powodują straszny ból ( tak jakby miała mi pęknąć nerka ). Biorę zinnat i defur, oprócz tego p.bólowe poltram combo. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Sądzę, że konieczne jest zintensyfikowanie leczenia. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.