Bóle nerek, podwyższona temperatura ciała

witam mam problem :( nie wiem co robic. ostatnio kochałam sie z partnerem dośc długo . i po na drugi dzien starsznie bolala mnie nerka nie mogłam chodzic miałam 39 goraczki przez 2 dni ale juz wszystko przeszło temperature mam normalna i ból przeszedmi nic mnie nie boli , lecz jest inny problkem :( teraaz podczes stosunku kiedy partner wklada mi penisa do pochwy czuje jakis pecherz czy kulke cos takiego u siebie w srodku i boje sie kochac poniewaz boje sie aby on czy to cos nie pekło:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisaną zmianę powinien ocenić specjalista ginekolog. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.