Bóle nóg i bioder, chroniczne zmęczenie

Witam. Mam 32 lata od jakiegoś czasu czuję ciągle zmęczona. Najgorsze jest to, że nogi i biodra mnie bolą cały czas. Chwilę pochodzę i już ciężko mi ustać. Budzę się w środku nocy i czuję że mnie bolą od rana czuję ten ból i tak przez cały dzień. Strasznie zaczyna mi to przeszkadzać. Nigdy nie miałam takich problemów chociaż często cięższą miałam pracę niż teraz. Dziękuję za jakąkolwiek radę, pozdrawiam. Małgorzata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Zdecydowanie powinna Pani zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci podstawowe badania dodatkowe. Najpewniej konieczna będzie jednak także konsultacja reumatologiczna lub ortopedyczna.