Bóle nóg i opuchlizna kostek

Witam.Prosze o pomoc bola mnie strasznie nogi juz prawie rok od wiosny robie badania a lekarz nie wie co mi jest .Moje wyniki ANA2 dodatnie norma graniczna OB46 cholesterol 259 marker 15.3 nieznacznie przekroczony scyntografia ok i wszystkie inne wyniki tez .Bole nasilaja sie w nocy sa coraz wieksze i nie do zniesienia puchna mi kostki u nog ,leki przeciw bolowe i przeciw zapalne nic nie pomagaja .Prosze o pomoc -wskazowke gdzie i jak szukac pomocy .Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.