Bóle nóg i rąk w zgięciach, mrowienie i bóle kolan

Mam bole nog i rak w zgieciach ,mrowienie ,bol kolan .Lekaz twierdzi,ze to sprawa krazenia i zalecil mi ;DOXINUM 500 i AGAPURIN a Ja ma niskie cisnienie.Czy to sa odpowiednie leki ?i czy mozna je jednoczesnie przyjmowac?Czy te leki mozna laczyc z tabl.od Cholesterolu i czy sa bardzo szkodliwe?Dziekuje i Pozdrawiam.Barbara

Lekarz na pewno podjął właściwe leczenie Pani na bezpośredniej wizycie po badaniu i zebraniu wywiadu.
O interakcje należało zapytać tego lekarza, nie wiem jaki konkretnie lek Pani przyjmuje.