Bóle nóg, kości i stawów a białaczka

Witam, od jakiegoś czasu mam bóle nóg, kości, stawów. Odczuwam straszne drętwienie bardzo szybko. Ostatnio bolał mnie brzuch kłopoty z wypróżnianiem. Ból był kujący po lewej stronie. Zauważyłam małe przybranie na wadze. Dodatkowo podczas osłabienia czy grypy powiększają mi się węzły chłonne co jest bolesne. Czuję się słaba i "zasypiam" gdzie usiądę. Badania krwi w normie ew. limfocyty powiększone o 2 w stos. do normy. Moje pytanie brzmi czy mogę mieć podejrzenie białaczki mimo dobrych wyników?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy raczej nie wskazują na białaczkę. Jeśli jest Pani zaniepokojona objawami, konieczna jest wizyta u lekarza internisty.