Bóle nóg w kostkach i nad nimi

Witam Bardzo bolą mnie nogi tak od kostki do 10 cm powyżej. Wieczorem tworzy mi się taki opuchnięty "wałeczek" lekarz rodzinny nie wie dlaczego. Proszę o radę co to może być i gdzie się moę udzć po pomoc. Dziękuję .Jasia

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możłiwej przycyzny Pani dolegliwości. Potrzebowałbym uszczegółowić wywiad. Należy wykluczyć przyczyny naczyniowe oraz reumatologiczne.