Bóle nóg w okolicy kostek w nocy

Witam. Mam 41 lat, jestem kobietą. Od ok miesiąca miewam bóle nóg w okolicy kostek. Bóle te dokuczają tylko w nocy. Zakłócają mój sen są uporczywe. Czasem są mniejsze czasem większe. Panie doktorze proszę o pomoc, co mam robić, jak sie leczyć. Dodam , że regularnie przyjmuję cezerę - jestem alergikiem. Bardzo dziękuję zaodpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
trudno zróżnicować czy bóle są kostne, stawowe, reumatyczne, zapalne czy też ma Pani niedobory magnezu, potasu czy pochodzą ze zmian neurologicznych, cukrzycowych czy naczyniowych.
Proponuję kompleksową wizytę u lek. rodzinnego celem pogłębienia diagnostyki