Bóle nogi na łączeniu nogi z biodrem
Witam od miesiąca boli mnie lewa noga ból zaczyna się od łączenia nogi z biodrem i promieniuje aż do łydki a najbardziej dokucza gdy chodzę po schodach. Byłam u 2 ortopedów którzy stw że może to być wynik niedawnego upadku w pracy z wys 0.5m na pupę iż pierwsze objawy wystąpiły dopiero po tyg od tego wydarzenia Lekarz 1 stw że może to być naciągnięcie mięśnia lub ścięgna a 2 że jest to zwykłe stłuczenie Wykonano Rtg Miednicy oraz RTG kręgosłupa całego i lewej bocznej strony wyniki wyszły dobrze

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Przy zwykłym stłuczeniu lub naciągnięciu mięśnia lub ścięgna obraz rtg będzie prawidłowy. Sugeruję udać się do lekarza ortopedy w celu konsultacji.
Pozdrawiam.