Bóle nogi na łączeniu nogi z biodrem

Witam od miesiąca boli mnie lewa noga ból zaczyna się od łączenia nogi z biodrem i promieniuje aż do łydki a najbardziej dokucza gdy chodzę po schodach. Byłam u 2 ortopedów którzy stw że może to być wynik niedawnego upadku w pracy z wys 0.5m na pupę iż pierwsze objawy wystąpiły dopiero po tyg od tego wydarzenia Lekarz 1 stw że może to być naciągnięcie mięśnia lub ścięgna a 2 że jest to zwykłe stłuczenie Wykonano Rtg Miednicy oraz RTG kręgosłupa całego i lewej bocznej strony wyniki wyszły dobrze

Witam serdecznie,

Przy zwykłym stłuczeniu lub naciągnięciu mięśnia lub ścięgna obraz rtg będzie prawidłowy. Sugeruję udać się do lekarza ortopedy w celu konsultacji.

Pozdrawiam.