Bóle nogi przy wychodzeniu po schodach

Dzien dobry!! Dlaczego boli noga?? Lewa noga boli mnie od dawna, jak ide po schodach i jak stoje na niej....Smaruje mascia WOLTAREN, ale boje sie, czy nie czeka mnie operacja na biodro ?? Czasem boli mnie lydka , ale po uzyciu masci przechodzi.Nie odczuwaa bolu noca, boli mnie jak chodze. Mam 73 lata , wygladam mlodo i zawsze bylam zdrowa. Od dwoch lat biore tabletki na nadcisnienie . Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz. Barbara

Witam serdecznie,

Pani Barbaro proszę nie lekceważyć problemu i nie smarować nogi jedynie maściami a udać się do specjalisty, który zrobi odpowiednie badania i zdiagnozuje problem. Bez żadnych badań nie jestem w stanie określić przyczyny bólu nogi, być może problem jest ze stawami ale najlepiej określi to lekarz przy analizie wyników.

Pozdrawiam
Joanna wasiluk