Bóle nogi u 3,5-letniego dziecka

Od dwóch tygodni mojego 3. 5 letniego synka boli lewa nóżka wyniki z krwi czyli morfologia. Rf. Oraz mocz są w normie. Co może być przyczyną takiego stanu. Dodam że synek budzi się w nocy i mówi że boli go nóżka w dzień bawi się biega i nic nie zgłasza. Nie ma gorączki ani żadnych innych objawów choroby. Proszę o pomoc co to może być. Pozdrawiam mama Mateuszka

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to bóle wzrostowe kości? Jednak dla pewności może warto byłoby wykonać rtg bolacej kończyny.
Pozdrawiam