Bóle oczu oraz czerwona i opuchnięta powieka

Witam. Od 5 dni bardzo bolą mnie oczy. Mimo, że się wysypiam są one podpuchnięte i obolałe. Od przedwczoraj coś stało mi się z prawą powieką. Jest ona czerwona i opuchnięta i boli nawet przy najmniejszym ruchu gałką oczną. Samo oko mogę otworzyć do połowy. Lekarz wczoraj zalecił mi Sulfacetamid i Biodacynę. Kropiłam oczy według zaleceń 3 razy dziennie wczoraj- dziś już 2 jednak oko boli coraz bardziej i jest tak samo czerwone i opuchnięte. Z czym może być to związane?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości badania nie jestem tego w stanie stwierdzić i trudno mi powiedzieć co jest przycyzną Pani dolegliwości. Brak poprawy jest wskazaniem do rekonsultacji u okulisty.