Bóle odbytu podczas wypróżniania u 19-latki

Podczas wypróżniania boli mnie odbyt ok 6miesiecy, lekceważyłem to bo nie miałam czasu iść do lekarza, teraz ból od tygodnia strasznie sie nasilił boli coraz mocniej na papierze widać krew nie sa to duże ilości w kale nie widziałam żeby był tylko odrobine na tym papierze , odbyt jest zaczerwieniona i od dwóch zaczyna mnie pobolewac jak siedzę lub ściskam pośladki, w następnym tygodniu ide do lekarza ale zastanawiam sie czy to moze być coś groźnego ?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez możliwości przeprowadzenia badania, jednak objawy odpowiadają hemoroidom.