Bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa u 32-latka

Od czasu do czasu pobolewa mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Głownie gdy mnie przewieje lub gdy długo pracuje na siedząco. Często ćwiczę więc szybko bol przechodzi ale ostanio na zawodach w siatkę dotknął mnie innego rodzaju ból, pulsujący bardzo odczuwalny zarówno w odcinku ledzwiwoym jak i szyjnym. W czasie gry większość dolegliwości przeszło. Co to może być, czy mogą to być objawy tętniaka aorty brzusznej ?? w przeszłości miałem nerwice czy takie bóle mogły byś jej objawem??. mam 31 lat

Witam
Takie bóle mogą być objawem nerwicy, jednak jest to temat wielowątkowy i obszerny i odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY , ale także może być inna przyczyna takich dolegliwości i warto skonsultować to z lekarzem , który ewentualnie zleci badania.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam bez badań specjalistycznych nie da się postawić diagnozy.

To mogę być somatyczne objawy nerwicy albo kumulowanego stresu.
Mogę też być bóle spowodowane dgeneracyjnymi zmianami kręgosłupa, szczególnie jeżeli ma pam nadwagę.

Pozdrawiam