Bóle odcinka lędźwiowego w kręgosłupie

Witam,pisze tu z problemem który towarzyszy mi od kilku lat.Właściwie od 3-4. Często miewam bóle kręgosłupa,zaczyna się w odc ledźwiowym,np.na zakupach.Gdy dluzej stoje,przy zwyklych pracach domowych się ucisk nasila bardziej niz na imprezach.Kiedy np.myje naczynia zaczyna mnie bolec takze miedzy łopatkami. a kiedy się pochylam by dotknac palców u stop to mi tak "chrupie"Byłam u ortopedy,ale nie za bardzo mi pomógł,co z tym można zrobić??

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonanie badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa i kontakt z ortopedą lub neurologiem. Bez przeprowadzenia badania trudo jest mi jednoznacznie określić przyczynę dolegliwości i najwłaściwsze postępowanie.