Bóle odcinka lędźwiowego z prawej strony

Witam mam bardzo poważny problem , od jakiegoś czasu nieziemsko boli mnie odcinek lędźwowy z prawej strony bóle są bardzo silne czasami ciężko chodzić . zanim zaczeło boleć miałam problem z oddawaniem moczu ponieważ strasznie bolało i oddawałam go w małych ilościach z malutką ilością krwi . Później bóle pleców się nasilały mocz oddaje normalnie tylko lekko piecze gdy to robie . mam zawroty głowy mdłości gorączke i miesiączka się spóźnia co to może być ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Trudno stwierdzić tylko na podstawie powyższego opisu co dokładnie Pani dolega bo przyczyn może być wiele np stan zapalny dróg moczowych ( w tym możliwe odmiedniczkowe zapalenie nerek). Ciąży nie można również wykluczyć W pani przypadku. Dlatego koniecznie proszę zgłosić się do Pani lekarza rodzinnego, który zbada Panią i zadecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnych badaniach dodatkowych koniecznych do postawienia diagnozy ( jak np. morfologia, mocz). Nie wolno zwlekać i bagatelizować tych objawów. Może też Pani wykonąć samodzielnie w domu test ciążowy ( gdy krwawienie miesiączkowe opóźnia się już kilka dni. Pozdrawiam.