Bóle oka, uporczywy i promieniujący na tylną część głowy

Witam, mój problem dot. bólu oka lewego. Zwykle trwa on kilka dni, po czym ustępuje na ok. tydzień-miesiąc. Zaczęło się ok. 2 lata temu ( po ur. dziecka), ale wtedy odstępy czasu były dłuższe. Ból jest uporczywy i promieniuje na tylną część głowy, kark a nawet lewą rękę. Dodam, że okulistycznie wszystko ok - dno oka, pole widzenia itd. Rezonans wyznaczony ma marzec. Jaka może być przyczyna? Czy możliwe, że jest to np. SM lub borelioza? Czy bardziej błaha przyczyna - ósemka, nerwica? Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza