Bóle okolic piersi w 6. tc

Dzień dobry Wczoraj miałam dziwny ból znowu po lewej stronie koło piersi dziś ból po środku jestem lekewca na 100 procent mam wady serce nie zagrażające memu życiu ciężej sie oddycha nie wiem czemu to wróciło mecze sie z tym już 2 lata nawet sobie jakis czas radziłam i wróciło nie che tego tym bardziej ze jestem 6 tyg ciąży jak moge sobie tym poradzic bez tabletek ? pozdrawiam Justyna

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.