Bóle okolic prawej nerki

Witam,po raz drugi od pewnego czasu pobolewa mnie okolica prawej nerki za pierwszym razem,lekarz rodzinny zapisał mi amoksycikline a teraz znów i mam diclac, dodam że mieszkam w Irlandii, do lekarza zabrałam pojemnik z moczem z myślą że zaniosę do badania a lekarz otworzył i sprawdził mocz papierkiem lakmusowym po czym stwierdził że jest wszystko ok. W dzieciństwie chorowałam na kłębuszkowe zapalenie nerek i jestem wyczulona na nerki.Ból jest tępy.Czy dobrze zrobił lekarz ,jak mam postąpić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniesie efektu to konieczne będzie wdrożenie diagnostyki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.