Bóle okolicy biodra i entezopatia przyczepu mięśnia pośladkowego

Witam ponownie!drugi rok boli mnie okolica biodra,mam wszystkie badania/rtg,mr/stawy biodrowe w normie,usg rok temu wykazało entezopatie przyczepu mięsnia pośladkowego średniego,tkliwość na szczycie krętarza większego kości udowej,tkliwość okolicy wyrostka kolczystego L5iL4 oraz punktów spustowych miednicy.Jestem po operacji kręgosłupa/stabilizacja dyskopatiaL4L5/prawe biodro obrzmiałe boli przy dotyku boli kość w udzie do kolana były 2 blokady,boli nadal,czy jest lekarz,który mi pomoże?proszę..

Proszę szukać pomocy u lekarzy leczących dotychczas , ja na odległość nie jestem w stanie pomóc , nie istnieje leczenie na odległość przez internet! zż