Bóle okolicy wątroby i pod lewym żebrem

Boli mnie od kilku dni jakby watroba ,promieniuje bol ciagly ,piekacy -do okolicy nerki.Pobolewa mnie tez pod lewym zebrem.Chwilami mam mdlosci i jakbym wymiotowala to pewnie poczulabym ulge.Ale wczesniej okolo ponad tygodnia temu najadlam sie brdzo duzo- pizze wielka , na drugi dzien- obiad w restauracji ogromna porca i desery-Od tamtej pory czulam dyskomfort w okolicy zoladka wysoko pod mostkiem.Mam tez refluksi - mam lek polprazol, debretin , raphacholin-nie pomagaja.Mam 56 lat-

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane zburzeniami w obrębie układu pokarmowego. W przepadku nieustępowania dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.