Bóle pachwiny i prawego podbrzusza, biegunki, bóle brzucha

Od 6 lat leczę się reumatologicznie, crp rf w normie więc rzs wykluczony. Od 1,5 roku zaczął mnie boleć dol pleców, potem bóle pachwiny i prawego podbrzusza, biegunki, bóle brzucha, nalot na języku, ból pod żebrami a od niedawna ból w mostku i szyi, czasem kaszel i ból prawej piersi,plamienia po okresie i ból kolan i nadgarstków, łokci, ból głowy.Gastroskopia, kolonoskopia, 3 razy usg jb, usg gin i wszystko ok, Crp, tsh, ob też, w moczu niewielka ilość białka leukocytów, bakterii.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki w kierunku chorób reumatologicznych.