Bóle pachwiny po operacji przepukliny

Miałam 2 miesiące temu operacje przepukliny pachwinowej tym razem prawostronnej, i teraz zaczęłam odczuwać ból w całej okolicy pachwiny gdzie miałam szwy i dookoła byłam u chirurga zlecił usg i dostałam Augumentin. Usg wykazało stan zapalny we wtorek ide z wynikiem do chirurga, antybiotyk biorę 3 dzień ale nadal mam temperature między 37 a 38, ból w okolicy operowanej jak był tak jest i doszły jeszcze kłucia jak by mnie ktoś kuł igłą. Co może zrobić lekarz jeśli antybiotyk nie zadziała?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może będzie konieczne otwarcia rany i odpowiedniej opracowanie wraz z założeniem drenażu. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga. Jeżeli objawy nasilają się wskazane jest wizyta w szpitalu na izbie przyjęć lub W szpitalnym oddziale ratunkowym