Bóle palców po pracy przy zamrożonym mięsie

Koleżanka pracuje w Angli przy zamrożonym mięsie, marzną jej palce od kilku dni ból wieczorami robi się nie do zniesienia nie wiem jak jej pomóc , mieszkam w polsce a pomoc potrzebuje koleżanka na wyspach. Jakie kremy kupić, lekarstwa, a może coś innego? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udać się do lekarza pierwszego kontaktu tam na Wyspach