Bóle piersi a brak miesiączki od trzech miesięcy

Witam Otóż mam taki problem spodziewam się miesiączki która się spóźnia od 3 miesięcy nie odbyłam stosunku a miesiączka się spóźnia. Dodam , że od kilku dni bolą mnie piersi zupełnie jak co miesiąc przed okresem natomiast szyjka macicy była nisko leczy od wczorajszej obserwacji zauważyłam , że jest wyżej oraz jest miększa . Moje pytanie brzmi czym to może być spowodowane? Bo nie ukrywam iż zaczynam się bać. Będę wdzięczna za pomoc.

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
Aby ustalić przyczynę Pani dolegliwości i opóźnienia miesiączki.
należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Koniecznie powinna Pani wykonać test ciążowy ewentualnie badanie bHCG z krwi i z wynikiem udać się do swojego ginekologa celem dalszej diagnostyki (USG).
Pozdrawiam