Bóle piersi a obliczanie dni cyklu

witam jestem aktualnie 5 dni przed okresem zawsze tydzien przed bolaly mnie piersi i tak do okresu teraz nie ma bolu piersi tylko dzisiaj bardzo bolalo mnie podbrzusze :( musialam wziasc paracetamol nie wiem co mi jest i o co tu chodzi czemu nie bolal mnie piersi w tym cyklu ..? dziekuje za odpowiedz!!

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko powiedzieć, jest Pani młoda kobietą i tak się może zdarzać, że cykle nie wyglądają tak samo.
Pozdrawiam