Bóle piersi i biała wydzielina z piersi a ryzyko ciąży w wyniku seksu oralnego

Witam. Ostatni okres dostałam 14 stycznia ,a później 22 stycznia uprawiałam z chłopakiem seks oralny. On nie miał wytrysku, ani nie doszło do penetracji. Wydzielił się tylko preejakulat. Od 3 dni bolą mnie piersi, mam 37 stopni, oraz z pochwy wydziela się biały gęsty śluz, jest go bardzo mało. Moje pytanie brzmi czy jakimś cudem mogłam zajść w ciążę ? I skąd te dziwne objawy? Mam tez pytanie kiedy powinnam zrobić test ciążowy ,aby był wiarygodny ? Dziękuję i czekam na odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Szanowna Pani, aby mogło dojść do zapłodnienia konieczny jest kontakt nasienia z drogami rodnymi kobiety, przy seksie oralnym do niego nie dochodzi, więc ryzyko nie istnieje. Objawy mogą być spowodowane syndromem przedmiesiączkowym, infekcją lub innymi przyczynami.
Pozdrawiam