Bóle piersi i brzucha przy miesiączce a planowanie ciąży

Od ponad 3 tygodni mam bardzo silne bóle brzucha. Właśnie dostałam miesiączkę, która jest znacznie mniej obfita niż zazwyczaj oraz pierwszy raz podczas miesiączki towarzyszy mi ból brzucha. Ból raz jest lekki, a zaraz bardzo silny. Pierwszy raz także bardzo urosły mi piersi, są obfite i bardzo wrażliwe. Od 3 miesięcy staramy się z partnerem o dziecko. Co może powodować takie zmiany w moim organizmie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje wykonać test ciążowy I udać się do lekarza ginekologa bez względu na wynik. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.