Bóle piersi i jajników a możliwość ciąży

Witam serdecznie, Na początku lipca dostałam okres, który trwał parę dni, w połowie miesiąca z chłopakiem wykonywaliśmy ruchy jak przy stosunku tylko oboje byliśmy w bieliźnie.Pod koniec lipca dostałam kolejny okres i w tym miesiącu jeszcze nie dostałam a olą mnie piersi i jajniki. Czy jest możliwość, abym była w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, choć nie można tego wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy.