Bóle piersi i kłucie w podbrzuszu a negatywny test ciążowy

To moje 2 pytanie tutaj. Moja kobieta w końcu zrobiła test i wynik wyszedł negatywny. Mimo to od momentu kiedy dostała spóźniony okres 5 stycznia było krwawienie, czuje ból piersi i kucie w podbrzuszu. Jakie mogą być inne przyczyny bóli i czy jest sens robić jeszcze jeden test? Od pierwszego dnia okresu minęły już 3 tygodnie więc test powinien być w miarę wiarygodny. Kobieta ma problemy z tarczycą, czy to może mieć związek?

Magdalena StusiĹska

Przyczyn opóźnienia okresu może być bardzo wiele. Inne przyczyny bólu to chociażby stres czy zakażenie układu moczowego. Nie ma potrzeby robić kolejnego testu.