Bóle piersi i podbrzusza a możliwość ciąży

Witam. 14.07 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył we mnie. Były to moje dni płodne. 16.07 miałam owulację. Od paru dni pobolewają mnie piersi, dzisiaj doszedł ból podbrzusza i okres? Mam go dostać dopiero za tydzień, czy możliwe jest zagnieżdzenie zarodka? Czy może po prostu pojawiła się miesiąc wcześniej? Dodam, że krwawienie jest jak podczas każdej innej miesiączki. Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli ma Pani wątpliwości można już wykonać test ciążowy ( z porannego moczu najlepiej). Powinien być już wiarygodny. Pozdrawiam