Bóle piersi i podbrzusza a możliwość ciąży po stosunkach bez żadnych zabezpieczeń

Witam, kochałam się z narzeczonym prawie cały miesiąc bez żadnych zabezpieczeń, dzisiaj powinna mi się zacząć miesiączka, bolą mnie piersi i mam jakieś zielone żyły na nich bardzo widoczne, czy mogę być w ciąży? a bóle w podbrzuszu takie jak na okres. Pozdrawiam Karolina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto wykonać test ciążowy.