Bóle piersi i spóźnianie się okresu

Witam Od trzech dni spóźnia mi sie okres, bola mnie piersi robiłam dwa razy test ciązowy wynik negatywny. Czym to jest spowodowane? Co to moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Spóźnianie okresu może być spowodowane: silnym stresem, restrykcyjną dietą, intensywnym uprawianiem sportu, infekcją oraz oczywiście ciążą. Dla pewności może Pani wykonać badanie BHCG z krwi lub udać się do ginekologa.
Pozdrawiam