Bóle piersi i wydzielina a wykonywanie ćwiczeń

Witam. Od miesiąca co dziennie ćwiczę. Od tygodnia czuję "łaskotanie" i pobolewanie lewej piersi (dokładnie jakbym za chwilę miała karmić dziecko; nie jestem w ciąży, nie karmię) i pobudzenie okolic macicy, a przy naciśnięciu mlekotok, ale nie z sutka, ale z brodawki :/). Pytanie: czy ćwiczenia moga aż tak zwiększyć poziom prolaktyny? Co powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.