Bóle piersi, opuchlizna pochwy a możliwość ciąży

Witam mam taką sytuacje 5.09 dostałam okres a skoczył się 11.09 teraz miałam wyznaczony na 3.10 cykl mam 28 dni ale nie dostałam okresy tylko od dnia 2.10 strasznie boli mnie z obu stron podbrzusza , pochwa jest spuchnieta, cycki i sutki strasznie mnie bolą jak dotykam.POMUŻCIE (6 miesiency temu miałam powiększone jajniki to leczyłam się tabletkami hormonowymi)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na PMS, co oznaczałoby, że miesiączka powinna się wkrótce pojawić. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby jednak miesiączka się nie pojawiła, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.