Bóle piersi, pachwin, żeber

Witam Mam ogromna prośbę o ogólne nakierowanie mnie jakie mogą być przyczyny moich dolegliwości kobiecych. Mniej więcej od miesiąca mam bóle piersi, są one obrzmiałe, bóle są także w okolicy żeber no i też pachwin. Do tej pory głównie kilka dni przed miesiączką piersi mnie bolały, teraz około 3 tygodni. Bardzo silnie bolał mnie jedną noc brzuch lecz byłam wtedy długo na dworze było mi zimno i myślałam że t było przewianie. Nie biorę tabletek hormonalnych

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie zaburzeń hormonalnych. Nie można wykluczyć stanu zapalnego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.