Bóle piersi przy gruczolaku

witam, boli mnie lewa pierś, byłam dziś na usg wyszlo że w jednej i drugiej mam po jednym gruczolaku, za 3 miesiące kontrola, ale od czego może mnie boleć ta jedna pierś, boli szczególnie gdy leżę i chce wstać

Proszę pytać lekarza , który dał skierowanie na usg , bez badania Pani piersi osobiście nic nie odpowiem - nie istnieje leczenie przez internet , zż