Bóle piersi w 5. tygodniu potwierdzonej ciąży

Witam jestem obecnie w 5 tygodniu ciąży potwierdzonej dobrze przyrastajacym beta hcg. Niepokoi mnie jednak że od dwóch dni piersi mnie nie bolą a jedynie pobolewaja a i ogólne samopoczucie mam lepsze. Na dzisiejszej wizycie lekarz przepisał mi luttagen leć nic konkretnego nie powiedział. Czy te piersi mogą być niepokojące czy raczej nie brać tego pod uwagę?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie brać. Pierwsze tyg. Ciąży przebiegają bardzo indywidualnie i nie mozna na tej podstawie domniemywać czegokolwiek. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badającego.