Bóle piersi z towarzyszącymi omdleniami - co robić?

Witam. Jestem kobietą i mam 20 lat. W lewej piersi wyczuwam coś na kształt guza, a do tego mam w tym miejscu bóle; a właściwie kłucia; raz mocniejsze, a raz mniej... Raz zdarzyło się iż towarzyszyło temu uczucie słabości, a wręcz nawet omdlenia...

Witam serdecznie,

Uważam, że powinna Pani zgłosić się do lekarza. Ze względu na różne dolegliwości, które Pani zgłasza, radziłabym najpierw odwiedzić lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada, skieruje na dodatkowe badania lub do specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie