Bóle pięty u 32-latki

Witam, od jakiegoś czasu boli mnie pięta. Nie jest to ból stały, czasami boli mnie bardzo, a są dni że nie boli mnie prawie w ogóle! Po dużym wysiłku ból się nasila! Boli tylko pięta! Ciężko mi się z tego powodu chodzi! Czym to może być spowodowane i jak mogę sobie pomóc? Czy konieczna jest wizyta u specjalisty? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięc.